گردشگری

حقایقی عجیب در مورد شهر متروکه هلتون + عکس

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,تصاویر شهر متروکه هلتون

تاریخچه عجیب شهر متروکه هلتون

 
مکان های خاصی در دنیا وجود دارند که باعث می شوند تا موارد عجیبی در مورد آن ها بشنویم. اما چه چیزی ممکن است باعث شود تا داستان های عجیب و غیر معمول برای یک مکان به وجود بیاید؟ در سراسر جهان مکان هایی وجود دارند که داستان های فراطبیعی را همانند یک پرده در پشت خود مخفی کرده اند.

 

یکی از این مکان ها در ایالت اوهایو آمریکا واقع شده و سال ها است که شهرت آن به دلیل موارد وحشت آور و خانه های تسخیر شده در آن می باشد. خارج از منطقه Summit County در ایالت اوهایو در آمریکا منطقه ای وجود دارد که به نام بوستون میلز شناخته می شود. در سال های اخیر شما می توانستید ساختمان های خالی را در این مکان مشاهده نمایید، تعداد زیادی علف های هرز و همچنین جاده هایی که به جایی نمی رسند و یک چشم انداز نامناسب از آنچه که از سکونت افراد باقی مانده است همگی ویژگی های شهر متروکه هلتون می باشد. اما زمانی که کمی به عقب برگردیم همه چیز متفاوت خواهد بود. یک نقطه تجاری فرانسوی در قرن هفدهم میلادی در این منطقه باعث شد تا این شهر در سال ۱۸۰۶ تاسیس شده و تبدیل به مکانی جالب برای تبدیل به جامعه ای پر رونق شود.

تاریخچه شهر متروکه هلتون
در سال ۱۹۷۴ دولت ایالات متحده کمپین بزرگی را در این منطقه به راه انداخت تا با به دست آوردن تمامی زمین های این مکان آن را به پارکی ملی تبدیل نماید. پارک ملی قرار شد به نام پارک ملی دره Cuyahoga نامگذاری گردد و دولت شروع به خریداری زمین ها کرد. تقاضای دولت برای وسعت زیادی از زمین ها بود و کمی بیشتر یا کمتر به چپ و راست گرایش پیدا می کرد. بر اثر این حرکت دولت در خرید زمین ها و تعهد بسیاری که در راه اندازی پارک ملی وجود داشت دیگر کسی در این منطقه باقی نماینده و صاحبان زمین ها در حالی که ناراضی بودند مجبور شده روستای خود را ترک کرده و آن را با هر آنچه که هست رها سازند. و اینجا همان مکانی است که برای چند دهه به همان شکل باقی مانده است.

 

این پارک هرگز به دست نیامد و توسط سرویس پارک ملی به طور کامل رها شد همانطوری که خانه ها و ساختمان ها توسط مردم رها شده بود و بوستون میلز تبدیل به مکانی فراموش شده گردید که طبیعت ان را فرا گرفت. درختان در کنار ساختمان های خالی شبح مانند و چشم انداز ویران شده آن جای تعجبی ندارد که این مکان را به محلی برای داستان های عجیب تبدیل کند. هرچند در گذشته نیز بوستون میلز پس از بسته شدنش داستان های ترسناک و شگفت آوری را به دنبال خود ایجاد کرد تا جایی که در نهایت به صورت غیر رسمی نام آن را شهر متروکه هلتون قرار دادند.

 

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,تاریخچه شهر متروکه هلتون

داستان ها و شایعات عجیب بسیاری در مورد شهر متروکه هلتون وجود دارد

 
تاریخچه داستان های عجیب شهر متروکه هلتون
دشوار است که بتوان گفت داستان های عجیب و غریب در شهر متروکه هلتون در اوهایو از کجا آغاز شده است. مدت کوتاهی پس از آنکه این شهر رها شد گروه هایی که اعتقادهای خاص خود را داشتند به این شهر متروکه نقل مکان کرده به صورتی که هنوز نیز نقاشی های دیواری ان ها در سطح شهر دیده می شود. در واقع گزارشات بسیاری در مورد لاشه حیوانات در این منطقه وجود دارد که نشانه ای از کشتن حیوانات به سبک خاص می باشد.

 

شهرت ترسناک دیگری که به این مکان نسبت داده شد شایعاتی بود که در مورد پیدا شدن بدن های انسانی در میان درختان است که قطعاتی از آن ها توسط یکی از فرقه های شیطانی بریده شده بود. بسیاری از این شایعاتی که شنیده می شوند مربوط به کلیسای شهر متروکه هلتون می باشد. گفته می شود که صلیب های بسیاری در اطراف ان قرار داشته و نور قرمزی رنگی که سوسو می زند از درون آن دیده می شود. ادعاهای فراوان دیگری نیز در مورد کلیسای قدیمی وجود داشته و گفته می شد که توده ای سیاه در داخل آن نگهداری می شود و یا داستان هایی عجیب از اینکه فردی در زیرمین کلیسا زندگی کرده و به دنبال شکار گناهکاران می باشد.

 

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,عکس های شهر متروکه هلتون

گفته می شود که شهر متروکه هلتون محلی برای قتل عام و کشتارهای بسیار بوده است

 
افسانه هایی در مورد هلتون
شایعات دیگری نیز وجود دارد که مربوط به شیطان می باشد. جاده های بسیاری وجود دارد که از میان این منطقه عبور می کند که به شکل مرموزی بسته شده و یا نشانه هایی از مسدود بودن در جلوی ان ها قرار دارد و ادعا می شود که این کار توسط فرقه های پلید صورت گرفته است. یکی دیگر از افسانه هایی که وجود دارد یک اتوبوس مدرسه می باشد که ظاهرا خالی از سکنه بوده و به صورت زنگ زده در یکی از جاده های بی استفاده رها شده است. داستانی که پشت این اتوبوس قرار داشته می گوید درون آن پر از کودکانی است که توسط قاتلان سریالی و یا فرقه های شیطانی کشته شده اند.

 

گفته می شود در نزدیکی این اتوبوس پدیده های عجیب و غریبی مانند صدای فریاد و گریه کودکان شنیده شد و همچنین چهره هایی از کودکان دیده می شود، در کنار این ها روح مردی که خودش را کشته است نیز مشاهده می گردد. در طول این چند دهه ماجراجویان و کسانی که به دنبال موضوعات این چنینی هستند برای دیدن اتوبوس نفرین شده به این مکان امده اند اما اخیرا به نظر می رسد که آن دیگر وجود ندارد. در یکسری از داستان های دیگری که وجود دارد گفته می شود که شهر متروکه هلتون محلی برای قتل عام و کشتارهای بسیار بوده است. بر اساس افسانه ها در این مکان یک قاتل روانی وجود داشته است که افراد بسیاری را کشته است و شما اگر به پنجره ها نگاه کنید می توانید ارواح آن ها را ببینید. در سال های بعد ادعا شد که همچین کشتارگاهی وجود نداشته است اما این تصویر قدرتمند در ذهن افراد به اندازه کافی نفوذ کرده بود.

 

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,عکس شهر متروکه هلتون

شهر متروکه هلتون

 
نشت شیمیایی در هلتون
یکی دیگر از داستان های شگفت انگیزی که در مورد شهر متروکه هلتون گفته می شود این است که در این محل نوعی نشت شیمیایی روی داده است. ظاهرا مواد شیمیایی سمی در اثر تصادف یک کامیون در حال در این منطقه پخش شده است، هرچند که سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که آن را مورد بررسی قرار داده و پاکسازی نموده است. بر اساس گفته ها این نشت باعث تغییرات بارداری در حیوانات و انسان ها شده است و باعث شده تا نام شهر جهش یافته نیز روی آن گذاشته شود و مهمترین آن ها احتمالا Peninsula Python که گفته می شود نوعی مار مارپیچ خاص است که در این منطقه یافت می شود. البته باید گفت که شواهد بسیار کمی وجود دارد که در این مکان نشت شیمیایی روی داده باشد اما حقیقتا قابل باور است.

 

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,عکس شهر متروکه هلتون

در شهر متروکه هلتون نوعی نشت شیمیایی روی داده است

 
جاده های مرگ در شهر متروکه هلتون
افسانه های متعدد دیگری نیز در مورد جاده های شهر متروکه هلتون وجود دارند. گفته می شود زمانی که شما در یکی از این جاده ها حرکت می کنید و زمانی که از علائم هشدار دهنده عبور می کنید توسط یک خودروی نعش کش که بر اساس گزارشات دارای یک چراغ می باشد دنبال خواهید شد. یکی دیگر از جاده ها به نام Stanford Road بوده که به جاده پایان جهان شهرت دارد، گفته می شود نیرویی غیر قابل مشاهده خودروی شما را در این جاده در اختیار گرفته و می بایست تلاش کنید تا بتوانید ان را کنترل نمایید و اگر شما به پایان این جاده برسید گروهی از فرقه های شیطانی در انتظار شما خواهند بود.

 

یکی دیگر از این جاده به نام بزرگراه جهنم شناخته می شود که گفته شده فردی دیواره وار که به دنبال قربانیان جدید می گردد از میان سایه ها بیرون پریده و به دنبال کشتن افراد می باشد.

 

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,تصاویر شهر متروکه هلتون

یکی دیگر از جاده  های شهر متروکه هلتون به نام بزرگراه جهنم شناخته می شود

 
سایر عجایب شهر متروکه هلتون
همچنین یک تونل تسخیر شده نیز وجود دارد که گفته می شود توسط روح مردی که در اثر تصادف کشته شده محافظت می گردد. البته گورستان شهر نیز دارای برخی از فعالیت ها می باشد و گفته می شود که چهره های سایه مانندی در آنجا دیده شده و همچنین گزارش هایی از نورهای عجیب و غریب در هنگام شب ارائه شده است. در عین حال گفته می شود که درختان نیز جا به جا می شوند.

 

در آن نزدیکی پلی به نام Crybaby Bridge وجود داشته که بر روی رودخانه Cuyahoga قرار گرفته است و گفته می شود در این مکان بر اساس افسانه های کودکی که در اینجا مرده است مواردی مطرح می گردد. اگر شما ماشین خود را در اینجا متوقف کنید لایه ای گرد و خاک روی آن نشسته که اثراتی از ردپاهای کوچک روی آن قرار دارد. جنگل ها و خانه های خالی از سکنه و همچنین تونل های زیر زمینی که در اینجا وجود دارد باعث شده تا این مکان به شهر متروکه هلتون شهرت یابد.

بنابراین بسیاری از افسانه ها در مورد این منطقه جادویی وجود دارند اما بیشتر آن ها فقط افسانه می باشند. یک مقاله بسیار شگفت انگیزی در مورد ارواح اوهایو توسط شکارچیان ارواح ارائه شده است که نقطه به نقطه آن را بررسی کرده و آن ها را داستانی ساختگی دانسته است. با این حال داستان ها در این منطقه همچنان ادامه دارد.

 

متاسفانه در سال های اخیر همه این ساختارها برای ساختن منطقه تفریحی ملی دره Cuyahoga که در سال ۲۰۰۰ آغاز شد تخریب شده و این منطقه وحشت آوری خود را از دست داده است به طوری که باعث پاک کردن بسیاری از این افسانه های شوم محبوب شده است. اگر اکنون به این مکان بروید بسیاری از گذشته آن همراه با افسانه های ارواح دفن شده اند. هرچند اکنون نیز شما می توانید از این محل بازدید نمایید تا مکان های نام برده شده را از نزدیک مشاهده نمایید البته بدون ترس و وحشت.

 

شهر متروکه,شهر متروکه هلتون,عجایب شهر متروکه هلتون

جنگل ها و خانه های خالی از سکنه باعث شده این مکان به شهر متروکه هلتون شهرت یابد

 

منبع: eligasht.com

 

امیدواریم از این مطلب بهره کافی برده باشید ، مجله چه نیوز بهترینها را برای شما آرزو دارد ، با ما در تازه ترین مطالب گردشگری همراه باشید.

امتیاز شما به این مطلب

مطالب پیشنهادی

دکمه بازگشت به بالا